Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Super sexy fitness zadek - nejlepší stroj

NOVĚ V SOLARIUM FITNESS SUNCITY

NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÝ FITNESS TREND – SUPER SEXY FITNESS ZADEK

Největší fitness trend současnosti! Super sexy fitness zadek! Milióny žen po celém světě, modelky, instagramové celebrity touží mít super sexy fitness zadek a tvrdě na něm pracují! A vy teď máte jedinečnou příležitost si ho snadno vycvičit také! Máme pro Vás ten úplně nejlepší fitness stroj na tuto svalovou partii. Booty Builder® pro nejefektivnější HIP TRUST. Speciálně vyvinutý fitness stroj pro maximálně efektivní procvičení hýžďových svalů. Budeš mít ten nejlepší zadek na světě, neváhej a začni teď hned v největším a nejmodernějším fitness ve východních Čechách. Makej v Solárium Fitness SunCity.

Booty Builder® je nový zcela speciální stroj pro vybudování super sexy fitness zadku. Hip Trust je tak bezpečnější, rychlejší a efektivnější.

Při cvičení na Booty Builder® děláte optimální rozsah pohybu a pohyb je přesně maximálně cílený na procvičení hýžďových svalů. Výzkum prokázal, že extrémně aktivuje hýžďové svaly, stejně jako ve velkém aktivuje hamrstringy a vnitřní svalstvo.

Booty Builder® se velmi snadno a bezpečně používá. Velice snadno a pohodlně může na Booty Builder cvičit téměř každý a může si ho individuálně nastavit tak, aby byla co nejlépe zachována biomechanika pohybu.

 

  • - Nejefektivnější cvik pro dokonalý super sexy fitness zadek
  • - Pomáhá ulevit od bolesti v oblasti beder – posiluje bederní a vnitřní svaly
  • - Posiluje dvojhlavý stehenní sval - Hammerstring

 

Pokud si nevíte rady se správným provedení tohoto cviku či jakýchkoliv dalších, nebojte se. Neváhejte se nás zeptat, rádi vám poradíme, vše ukážeme a vysvětlíme K dispozici jsou u nás ve fitness centru profesionální osobní trenéři, kteří vás naučí jak správně cvičit, zvýší efektivitu cvičení a dohlédnou na správnou techniku provedení jednotlivých cviků. Pokud budete mít zájem, mohou vám sestavit individuální tréninkový plán a vést vás k úspěchu.