Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

POPRVÉ DO FITNESS CENTRA

Stále váháte, zda se konečně vypravit do posilovny? Máte strach, co vás tam čeká? Zahoďte stud i obavy a přijďte do Sun City Fitness. Tady vás budeme hýčkat, ať už se rozhodnete cvičit sami nebo pod vedením našich zkušených trenérů.

Pokud jste naše fitness ještě nenavštívili, nebojte se využít náš celodenní vstup do fitness včetně skupinových lekcí ZDARMA (více informocí ZDE)

  1. ZAHOĎTE MINDRÁKY

Bojíte se, že budete poprvé působit směšně? Omyl. K nám chodí normální lidé, jsme fitness pro širokou sportující ale i se sportem začínající veřejnost. Máte strach, že nebudete vědět, jak cvičit? Svěřte se našim zkušeným trenérům, kteří jsou vám zde po domluvě ihned k dispozici. Seznámí vás se s cvičebními stroji, pomůckami, ukáží, jak správně technicky provádět veškeré cviky a odcvičíte si společně ukázkový trénink, který máte navíc zcela ZDARMA.

Co pro to musíte udělat? 

Nejlepší a nejrychlejší cesta je ta, že zavoláte našemu šéf-trenérovi Jirkovi R. (Tel.: 776 184 495), který s Vámi projedná vše potřebné - jaký máte cíl, jak často v týdnu chcete cvičit apod. Po té Vám vybere vhodného trenéra, který se Vám bude plně věnovat. Po odcvičení ukázkového tréninku, který je zcela ZDARMA, budete mít možnost si u osobního trenéra zakoupit tréninky, navázat tak spolupráci a docílit výsledků co nejefektivněji a v co nejkratším čase.

Potřebujete shodit nějaké to kilo, nebo plánujete nabrat svalovou hmotu, získat sílu a kondici? 

Fitness Sun City vám dopomůže k vaší vysněné postavě. Pod vedením našich trenérů, kteří vám sestaví tréninkový plán určený právě pro vás tak, abyste cvičili maximálně efektivně, s radostí a hlavně dohlédnou na správnou techniku jednotlivých cviků.

  1. NESNAŽTE SE VŠE STRHNOUT NAJEDNOU

Pokud jste dosud necvičili, nečekejte hned zázraky. Nemá smysl se jednou týdně zničit v posilovně a pak se dalších sedm dní vzpamatovávat. S cvičením začínejte pomalu, po krůčkách. I dílčí úspěchy se počítají. Díky tomu bude vaše snaha efektivní a výsledky trvalé.

  1. CO S SEBOU

Nikdo vás nebude nutit, abyste se oblékali podle poslední sportovních trendů. Vezměte si na sebe to, co vám vyhovuje. A pokud doma nemáte zrovna nic vhodného, tak v obchodech a e-shopech je k dostání obrovské množství sportovního oblečení vhodného pro cvičení ve fitness centru, ze kterého si jistě vyberete to, v čem se budete cítit dobře a pohodlně. Nezapomeňte na sportovní boty, měly by být pevné určené pro cvičení uvnitř. Budete potřebovat také ručník a pití. Ovšem to si můžete objednat i na našem baru, kde zakoupíte i malou svačinku, která jistě přijde vhod po tréninku. Hlavně nezapomeňte dobrou náladu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu