Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

SUN CITY FITNESS VYRÁŽÍ DO ULIC

            Ulicemi Pardubic jezdí horká novinka - Sun City Fitness trolejbus. Už jste se svezli? Pokud ještě ne, tak nastupnte a přijeďte k nám do fitness.

            Sun City Fitness trolejbus nepřehlédnete! Černé pozadí, sexy vypracovaný zadeček naší modelky. Už jste se svezli naším SEXY TĚLEM, jak se trolejbus nazývá? Hledejte v ulicích Pardubic černý trolejbus s červeno – žluto – bílou grafikou. Každý den má jiné číslo, každý den mění svou trasu, a tak se jistě dostane až k vám.

            Co se na něm dočtete? Pokud se váš zrak odlepí od neodolatelného zadečku a sexy těla, najdete naši nabídku – vše, co potřebujete, abyste se rozhodli právě pro naše pardubické fitness. Co nabízíme: bohatou škálu SKUPINOVÝCH LEKCÍ, FUNKČNÍ ZÓNU, SILOVOU ZÓNU, PROTAHOVACÍ ZÓNU, SPECIÁLNÍ ZÓNU PRO PROBLEMATICKÉ PARTIE, PROTAHOVACÍ ZÓNU, OSOBNÍ TRÉNINKY, PRO ČLENY PARKOVÁNÍ ZDARMA, SOLÁRNÍ STUDIA SUN CITY.

            Navštivte jedno z nejmodernějších fitness center v Pardubicích o rozloze 2000m2. Přímo v centru krajského města si přijdou na své i ti nejnáročnější klienti. Fitness Sun City je vybaveno špičkovými stroji Technogym a Life Fitness, velkou kardio zónou se 40 kardio stanovišti, moderními polyuretanovými činkami. Vybrat si můžete až ze 40 skupinových lekcí týdně, to vše v rámci individuálního členství. Samozřejmostí je klimatizace a nadstandardní služby špičkových osobních trenérů.

            Přijďte si s našimi vyškolenými instruktory zacvičit například intenzivní a zábavný KRUHOVÝ TRÉNINK, který vás dostane do formy. Posílí svaly, zlepší vitální kapacitu plic a zrychlí metabolismus. Cvičí se v tempu, svižně s lehčími vahami a vyšším počtem opakování. Při kruhovém tréninku ze sebe vydáte maximum.

            Uvolněte se při JÓZE – odbouráte stres, zrelaxujete se a načerpáte energii. Získáte tělesnou i duševní pohodu, klid a harmonii.

                       Kdo by nechtěl mít vypracované břišní svaly? Lekce s názvem PEVNÉ BŘICHO vás naučí, jak správně posilovat. Stačí patnáct minut  denně s našimi osobními trenéry. Neváhejte a přijďte do multifunkčního sálu. Můžete využít i každodenní patnáctiminutovou lekci pod vedením osobních trenérů Sun City Fitness zaměřenou na PROBLÉMOVÉ PARTIE. S využitím váhy vlastního těla posílíte a zformujete nejen břicho, hýždě, boky či stehna, také intenzivně spálíte podkožní tuku a získáte fyzickou kondici.

            Naučte se ovládat svoje tělo díky FUNKČNÍMU TRÉNINKU. Zlepšíte své zdraví, flexibilitu, vytrvalost, maximální sílu, mobilitu a vytrénujete si kardiovaskulární systém. Balanční cvičení na BOSU, nebo-li speciálně vyvinuté nafukovací kopuli, s kterou cvičíme na naší lekci BOSU CORE, donutí vaše tělo, aby zapojilo celý pohybový aparát a aktivovalo hluboký stabilizační systém a svaly, o kterých ani nevíte. FIT BOSU je určena pro ty z vás, kteří hledají aktivní a svižnou hodinu s důrazem na kardio zátěž.

            Chcete rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu? Pak je pro vás určena lekce BODYSTYLING. Instruktoři vás na začátku lekce zahřejí jednoduchou aerobní sestavou, která připraví tělo na následující posilování, v závěru lekce všechny posílené svaly protáhnete. Pro pevné břicho a krásný zadeček máme připraveny lekce SLIM AND FIT. Je to silově intervalový trénink pro posílení a vyrýsovaní vašeho těla.

            Kdo upřednostňuje vysoce intenzivní a velmi účinný intervalový trénink, který zaručeně vybuduje vaši fyzičku a zredukuje váhu, ať neváhá a navštíví lekci HIIT. Kdo raději pracuje s vahou vlastního těla a rád se zhoupne na závěsném systému, doporučujeme speciální cvičení pomocí TRX, které nabízí pestrou škálu možností plnohodnotného cvičení. Díky závěsnému systému lze kvalitně pracovat v zavěšení, vaše klouby nejsou vystaveny nadměrným tlakům, zatímco vaše svaly pracují v souladu s ergonomií lidského těla.

           Vyhledáváte skupinové sporty? Preferujete efektivní cvičení? Zkuste BODYFORMING, cvičení pro formování, celkové zpevnění a vytvarování postavy. A v neposlední řadě nyní nově slaví úspěch i PILATES!!! Zpevní svaly, zklidní mysl, působí skvěle na celé naše tělo! Přijďte vyzkoušet propracovanou metodu, která má blahodárný vliv má na naše fyzické tělo i psychiku. Cvičební systém Pilates zvyšuje kondici, sílu, ohebnost a koordinaci. Má pozitivní vliv na dýchání a koncentraci.

            Nakonec se nechte hýčkat v solárních studiích Sun City, která patří mezi nejmodernější v České republice. Devět našich poboček naleznete v pěti městech, kromě Pardubic také v Chrudimi, Hradci Králové, v Brně či Zlíně. Za naše služby a péči o klienty jsme získali prestižní ocenění European Tanning Award pro nejlepší solární studio v ČR. Klademe důraz na bezpečí, odbornost, pohodlí a veškerý komfort našich klientů.

            Vše najdete na www.sun-city.cz, odkazy uvidíte i na našem trolejbusu. Připojte se k nám na  facebooku a napište, kdy a kde jste náš trolejbus viděli, a jak se vám líbí. A POZOR! Připravujeme další novinku, ještě větší bombu! Ještě šílenější barvy. Už brzy se svezete SOLÁRNÍM SUN CITY TROLEJBUSEM, který rozhodně nepřehlédnete!

 

 

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.