Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

OC Pyramida, třída Míru 92, Pardubice

1. patro OC Pyramida boční vchod ze tř.  Míru

Fitness solárium Sun City -  nejlepší fitness volba v Pardubicích.

Chceš se dostat do formy? Cítit se dobře a spokojeně? V našem fitness ti pomůžeme zpevnit postavu, nabrat svalovou hmotu, zredukovat váhu, vytvarovat a zpevnit hýžďové svaly, zlepšit fyzickou kondici a hlavně s tím, aby ses cítil/a dobře. 

A to nejlepší nakonec -  V rámci členství můžeš ZDARMA využívat všechny naše skupinové lekce bez omezení. Na nic tedy nečekej a přijď navštívit Fitness Suncity a ZÍSKEJ SVŮJ PRVNÍ VSTUP DO NAŠEHO FITNESS ZDARMA

Kardio zóna – Fitness zóna – Silová zóna – Funkční zóna – Protahovací zóna – Skupinové lekce

Najdete nás v 1. patře OC Pyramida Pardubice, Tř. Míru 92 přímo nad C & A.

NA NIC NEČEKEJ – HUBNI – CVIČ – BUĎ VE FORMĚ
v největším a nejmodernějším fitness ve Východních Čechách!

Můžete spalovat tuky či zlepšovat fyzičku v obrovské kardio zóně, posilovat a nabírat svaly v plně vybavené silové zóně, neomezeně využívat velké množství skupinových lekcí jako např.: Bosu, TRX, Tabata, HIIT, Jumping, Bodyforming, Pevný zadek, RepsRage Elite Training a další, cvičit na fitness strojích světových lídrů Technogym a Life Fitness nebo využívat naši velkou funkční zónu a posilovat hluboký stabilizační systém či zlepšovat pružnost a ohebnost v protahovací zóně. Solárium Fitness Sun City Pardubice, OC Pyramida, Tř. Míru 92 – Vypadat a cítit se dobře můžete i vy. S námi to dokážete.

Otevírací doba:

Po - Pá: 06:30 - 21:30
So, Ne, Svátky: 08:00 - 20:00

tel.: +420 777 913 204
e-mail: fitness@suncity.cz

 

Fotogalerie

Získej volný vstup zdarma

Zobrazit akční nabídky

Přidej se k nám na Facebooku!

 

Promo video – naše fitness

Solarium Fitness Sun City Pardubice

Solárium Fitness Sun City Pardubice – největší a nejmodernější fitness se solárním studiem ve Východních Čechách.

Na ploše 2000m2 naleznete vše, co potřebujete pro dokonalý fitness trénink. K dispozici jsou vám špičkoví osobní trenéři, pod jejichž vedením dosáhnete rychle a efektivně požadovaných výsledků a vysněných cílů. Moderní Fitness Sun City Pardubice je vybaveno špičkovými stroji Technogym a Life Fitness, velkou kardio zónou se 40 kardio stanovišti, moderními polyuretanovými činkami.