Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Chceš se rychle a efektivně dostat do formy? Nemáš s fitness žádné zkušenosti?

Přijď do Sun City fitness, změníme Ti život!

Ke každému nově uzavřenému členství s minimální délkou 12ti měsíců a více, získáš plnohodnotný OSOBNÍ TRÉNINK v hodnotě 600,- Kč zcela ZDARMA. Naučíme zlepšovat fyzičku v obrovské kardio zóně, posilovat a nabírat svaly v plně vybavené silové zóně. Navíc můžeš neomezeně využívat velké množství skupinových lekcí jako např.: TRX, HIIT, Bodyforming, Kruháče, Jumping, Jóga, Cross Training a další. Můžete cvičit na fitness strojích světových lídrů Technogym a Life Fitness nebo využívat naši rozlehlou funkční zónu a posilovat hluboký stabilizační systém či zlepšovat pružnost a ohebnost v protahovací zóně.

Neváhej a přidej se k nám!!!

Solárium Fitness Sun City Pardubice, OC Pyramida, Tř. Míru 92

Akce platí do 28. února 2019.

 

ZÍSKEJTE SVŮJ JEDNODENNÍ VSTUP ZDARMA

Vyplňte požadované informace a obdržíte svůj jednorázový jednodenní vstup do e-mailu.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:

Tímto souhlasím, aby společnost KOSME s.r.o. se sídlem Staňkova 1322, 530 02 Pardubice, IČ: 28782739, DIČ: CZ28782739, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala, shromažďovala a uchovávala mé osobní údaje poskytnuté v této žádosti/smlouvě. Beru na vědomí a souhlasím, že tyto osobní údaje budou zpracovávány společností KOSME s.r.o. Souhlasím, že osobní údaje, které jsem poskytl/a v této žádosti/smlouvě, budou zpracovávány a uchovávány v klientském registru společnosti KOSME s.r.o. pro tyto účely: realizace členské smlouvy, statistické účely, bezprostřední marketing vlastních služeb a produktů společnosti KOSME s.r.o., kontrola kvality služeb, marketingové účely a případně vymáhání nároků z titulu smlouvy. Beru na vědomí, že požádám-li společnost KOSME s.r.o. o informaci o zpracování mých osobních údajů, je společnost KOSME s.r.o. povinna v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů mi informaci bez zbytečného odkladu předat, a pokud zjistím nepřesnosti v údajích zpracovávaných společností KOSME s.r.o. jsem oprávněn/a žádat, aby společnost KOSME s.r.o. provedla opravu, doplnění, blokaci či likvidaci mnou poskytnutých osobních údajů.