Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

BeActive Day

 

#BeActive Day! Den otevřených dveří českého fitness sektoru 

#BEACTIVE DAY je kampaň organizovaná EuropeActive a v České republice Českou komorou fitness.

#BEACTIVE Day tradičně proběhne první den Evropského týdne sportu, tedy ve čtvrtek 23.9.2021.

Cílem je zejména propagace zdravého životního stylu, upozornění na důležitost pravidelného pohybu a jeho pozitivní dopady na naše duševní i fyzické zdraví. 

Začít nebylo nikdy jednodušší.

Využijte jedinečnou příležitost a přijďte si ZDARMA zacvičit ve čtvrtek 23. 9. do našeho fitness.

Dále je možné využít ZDARMA kromě vstupu do celého fitness i skupinové lekce.

PROGRAM SKUPINOVÝCH LEKCÍ:

12:00 - 13:00 - Kruhový trénink s Milanem (sál)

17:00 - 18:30 - RepsRage Elite Training - Technika cviků (funkční zóna)

18:00 - 19:00 - Bodyforming s Martinou (sál)

18:30 - 20:00 - RepsRage Elite Training (funkční zóna)

Pokud nevíte co si představit co se u nás na skupivých lekcích cvičí, připravili jsme pro Vás popis s videami, které Vám přiblíží co se na daných skupinových lekcích cvičí.


Kruhový trénink

Kruhový trénink je intenzivní, zábavná a efektivní metoda, která Vás dostane do formy, posílí svaly, zlepší vitální kapacitu plic a zrychlí metabolismus. Lekce se skládá z vybraných jednoduchých cviků zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci.

Pauza mezi jednotlivými cviky je tak dlouhá, aby umožnila pouhý přesun z jednoho stanoviště na druhé. Cvik je nutné provádět svižně, v tempu, s cílem provést vyšší počet opakování, proto se využívá jen lehkých vah. Na každý cvik máte jen 1 minutu a Instruktoři Sun City Fitness se postarají o to, abyste vyvinuli maximální úsilí.

Jestli i vy patříte mezi dříče snažící se o vymáčknutí maxima, je kruhový trénink přesně pro Vás.


Bodyforming

Vyhledáváte skupinové sporty? Preferujete efektivní cvičení? Zkuste Bodyforming, cvičení pro formování, celkové zpevnění a vytvarování postavy.

Na začátku hodiny bodyforming čerpá z aerobního cvičení, které trvá 15-20 min, kdy je za cíl důkladně prohřát svaly a celé tělo. Následně se přechází do samotných posilovacích cviků, kterými se posilují např. dolní končetiny, hýžďové svaly, ruce či břišní svalstvo.
Bodyforming je kreativní a používá každou hodinu jiné prvky a jiné pomůcky. Nejčastěji se setkáte s činkami, gumičkami, overbally a stepy. Nejdůležitější pomůckou je však naše tělo a jeho váha. V závěru samotného cvičení je kladen důraz na důkladný strečink a protažení.

Díky bodyformingu redukujete hmotnost, pracujete na své vytrvalosti, výkonnosti a také síle!

 


RepsRage Elite Training ®

RepsRage Elite Training ® - je cvičení, které vzniklo primárně pro záchranné složky,  vojenské jednotky, pro závodníky OCR závodů (Spartan race, Gladiator race....), pro CrossFit závodníky (kategorie: Open, scaled, sport), ale také pro ty, co si chtějí dát pořádně do těla, co se chtějí posouvat stále dál a vytrénovat svoje tělo k dokonalosti.

Aktuálně máte šanci začít navštěvovat tyto funkční a komplexní lekce, kde se naučíte být naprosto všestranní. Budete cvičit s olympijskou osou, na hrazdách, s váhou vlastního těla a brzy poznáte, kde jsou vaše limity, abyste je mohly začít překonávat.

Pokud si říkáte, že například tenhle a tamten cvik na hrazdě nebo s osou se nenaučím, že kliky ve stojce a podobné věci nikdy nezvládnu, tak jste na omylu. Na těchto lekcích se časem zkrátka naučíte všechno. Před každou skupinovou lekcí probíhají hodiny techniky, kde se vše potřebné budete učit od základů. Na těchto hodinách techniky se naučíte všechny cviky s olympijskou osou, cviky na hrazdě, cviky s vlastním tělem a dalších desítky cviků s různým vybavením jako je kettlebell, medicimbal apod....Po těchto lekcích techniky, se už můžete s klidem vrhnout do skupinových lekcí RepsRage Elite Training ® odkud se budete po trénincích plazit do šaten:) Přijďte vyzkoušet tyto skupinové lekce, které probíhají 4x v týdnu ve funkční zóně. 

RepsRage Elite Training je registrovanou ochrannou známkou a jeho licence byla v ČR udělena pouze Suncity Fitness.


#BEACTIVE