Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

LEG PRESS Technogym Pure Strength

Extrémní účinnost – extrémní odolnost - maximální bezpečnost

SUPER NOVINKA v Solárium Fitness Sun City Pardubice – LEG PRESS Technogym Pure Strength – speciální Leg Press pro mohutné a silné nohy bez ničení si zad.

Extrémní účinnost LEG PRESS Technogym Pure Strength je dosažena díky tomu, že kopíruje přirozený pohyb. Je ideální pro zpevnění kvadricepsů, hamstringů a hýžďových svalů. LEG PRESS Technogym Pure Strength poskytuje pocit, jako byste cvičili s volným závažím, ale přitom je díky unikátní konstrukci hlídáno správné provedení cviku a přesný rozsah pohybu tak, aby byly plně zatěžovány určené svalové partie a nebyla přetěžována bedra a kyčle.

LEG PRESS Technogym Pure Strength byl vyvinut týmem zkušených sportovních lékařů, fyzioterapeutů a konstruktérů tak, aby splňoval nejvyšší standardy z hlediska biomechaniky, ergonomie a bezpečnosti.

Sun City Solárium Fitness je vybaveno špičkovými stroji značky Technogym, která je celosvětově známa více než 30-ti letou tradicí rozsáhlého výzkumu a vývoje v oblasti sportovní vědy a pohybu. Technogym byl  6x za sebou oficiálním dodavatelem sportovního fitness vybavení pro olympijské a paralympijské hry. Fitness stroje Technogym v Solarium Fitness Sun City Pardubice jsou speciálně konstruované pro zajištění maximální sportovní výkonnosti, a to díky nejvyšším standardům v oblasti biomechaniky, ergonomie, trvanlivosti a bezpečnosti.

 

 

Výhody LEG PRESS Technogym Pure Strength

Extrémně účinný a bezpečný posilovací stroj pro efektivní trénink kvadricepsů, hamstringů a hýžďových svalů.

Svobodný pocit při cvičení,  jako když cvičíte s volným závažím, ale hlídáno správné provedení a rozsah pohybu.

Speciální mohutná opěrka a sedátko z husté pěny, která se přizpůsobuje tvaru těla pro vynikající pohodlí a stabilitu při cvičení.

Rameno umístěné na otočném kloubu, díky čemuž se s postupným propínáním nohou plynule zvyšuje odpor, a tím dochází k plnému zatížení svalů v celém rozsahu pohybu.

Velká odporová plocha  pro variabilní umístění chodidel pro efektivní procvičení různých svalových partií.

Cvik lze provádět oběma nohama nebo každou nohou zvlášť. Tento způsob tréninku je využíván např.: pokud chcete odstranit svalové dysbalance a zatěžovat svaly na obou nohách stejně.

LEG PRESS Technogym Pure Strength v Solarium Fitness Sun City Pardubice - nejlepší volba pro cvičení svalových partií nohou.