Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

NAŠE ČLENKA ČESKOU MISS?

Podpořte Terezu Jedličkovou ve finále prestižní soutěže a pošlete jí svůj hlas.

 V Sun City fitness ji můžete potkat každý den. Tvrdě na sobě dře a už v sobotu svoji práci zúročí i ve finále soutěže Česká Miss. Pak se možná Tereze Jedličkové život otočí o sto osmdesát stupňů. Držíme palce.

 

Jaká byla vaše cesta k Miss? Kdy jste si poprvé řekla, že do podobné soutěže půjdete? 

K soutěžím Miss mě vlastně přivedl aerobik, který jsem cvičila už jako malá. Celý náš tým jezdil po různých akcích i soutěžích, mimo jiné i na Miss aerobik, kde jsem v roce 2007 v Pardubicích zvítězila v kategorii Minimiss aerobik. Od té doby jsem v tom pokračovala. Českou Miss jsem sledovala odmalinka, jen jsem se nikdy necítila připravená a odhodlaná to zkusit. Letos jsem nechávala vše na poslední chvíli a nebyla jsem stoprocentně rozhodnutá, zda vůbec na casting půjdu. Proto jsem si nechala více času a poslala přihlášku až na poslední casting, který se konal v Praze a ono to vyšlo.

 

 Co vyžaduje příprava? Musela jste si hodně odříkat?

Být finalistkou obnáší hlavně to, že na sobě člověk musí neustále pracovat a něco zdokonalovat. Každý den vstávám v pět hodin ráno a chodím cvičit do Sun city fitness centra. Poté vlakem třeba na focení, casting a zase zpět domů do Pardubic.

 

 Jak jste se zmínila, jste členkou fitness Sun City. Kdy jste se o našem fitku poprvé dozvěděla?

Já jsem sportovní nadšenec. Když jsem se dozvěděla, že v Pardubicích vznikne nové Fitness centrum, ihned jsem musela mít permanentku. Členkou fitness centra jsem od prvního dne otevření. Už jsou to dva roky. Chodím sem opravdu každý den.

 

 Čím je pro vás naše fitness?

Řekla bych, že už mým druhým domovem. Jelikož jsem žena, miluju hezké prostředí a mám smysl pro detail. Líbí se mi, že Fitness je luxusní, čisté a má vše, co každý fitness nadšenec vyžaduje.

 

 Jak vypadá váš trénink? Cvičíte s našimi trenéry?

Cvičím sama. Zaměřuji se na problémové partie, miluju trénink nohou, takže v mém cvičení nesmí chybět výpady s jednoručkami, mrtvé tahy s osou, předkopávání a hlavně dřepy.

 Měla jste někdy chuť s cvičením seknout?

Cvičení je můj styl života. Když nemám náladu jít cvičit, jsem unavená, tak prostě nejdu, nenutím se do toho. Myslím, že člověk by měl dělat to, co ho baví a zvlášť, když to dělá ve svém volném čase.

 

 Jste takhle krásná a štíhlá od přírody, nebo na sobě musíte tvrdě pracovat?

Bohužel nemám ten dar od přírody, abych mohla sníst vše, co chci, mohla sedět doma u televize a jíst čokolády. Byla by to hezká představa, ale já na sobě musím opravdu hodně dřít. Když člověk týden necvičí, hned je to na mně znát. S tím souvisí i strava.

 

 Zastavme se u vaší stravy. Musíte si tedy nějak zásadně hlídat jídelníček? Nebo jste schopná sníst cokoliv?

Jídelníček si hlídat musím, ale není to nic drastického. Samozřejmě i já hřeším, miluju cheat days, kdy hodně mlsám.

 

 Na čem nejradši hřešíte?

Nejvíce ujíždím se svou sestrou a mamkou na sushi, takže running sushi je vždy má první volba. Miluju vaření a hlavně pálivá jídla.

 

Co vás nejvíc motivuje?

Motivuje mě vždy daná situace, v které jsem. Nyní je to pro mne Česká Miss.

 

 Na co se v soutěži nejvíc těšíte?

Těším se na samotné finále, jelikož to bude obrovská show. A mají se na co těšit diváci v publiku i  u televizních obrazovek.

 Z čeho máte největší obavy?

Největší obavu mám, že se mi třeba rozvážou plavky. Ale zatím myslím pozitivně a nepřipouštím si, že by se něco mohlo stát.

 

 Dovedete si představit, jak vám případná výhra změní život?

Určitě se mi trochu změní život, ale popravdě jsem ani nepřemýšlela, co razantního by se mi změnilo.

 

 Jste připravena i na případný neúspěch?

Vše beru sportovně, ať to dopadne, jak chce, já jsem spokojená, že jsem se dostala do TOP12. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bych mohla i já v TOP12 být. A teď tam jsem, takže už nyní jsem spokojená a pokud se umístím, to už bude jen ta pomyslná třešnička na dortu.

 

 Asi vás nyní čeká hodně cestování. Cvičíte i na cestách?

Vždy si na dovolenou vezmu tenisky a sportovní oblečeni, vždy to ale dopadne naprosto stejně, zůstávají po celou dobu v kufru.

 

 Co byste vzkázala lidem, kteří váhají, zda jít cvičit?

Ničeho se nebojte, v Suncity vám pomohou s čímkoliv. A i kdybyste si nevěděli s cvičením rady, mají skvělé skupinové lekce a trenéry, kteří se vám budou věnovat individuálně.

 Vy osobně navštěvujete i skupinové lekce?

Dříve jsem chodívala. Nyní bohužel není čas, ale určitě zase brzy začnu.

 

 Opalujete se i v Sun city soláriích?

Ano. Ráda chodím i do solária. Když jsou mrazy, tak se člověk rád ohřeje.

 

 Co byste nyní před samotným sobotním finále potřebovala?

Všem bych chtěla poděkovat za podporu a v sobotu 23.9. se nezapomeňte dívat na regionální televizi. Drže mi palce.