Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Nová skupinová lekce RepsRage Elite Training ®

Nová skupinovka RepsRage Elite Training ® - je cvičení, které vzniklo primárně pro záchranné složky,  vojenské jednotky, pro závodníky OCR závodů (Spartan race, Gladiator race....), pro CrossFit závodníky (kategorie: Open, scaled, sport), ale také pro ty, co si chtějí dát pořádně do těla, co se chtějí posouvat stále dál a vytrénovat svoje tělo k dokonalosti.

https://www.youtube.com/watch?v=6KPMOiiRP0g

Od 6. července máte šanci začít navštěvovat tyto funkční a komplexní lekce, kde se naučíte být naprosto všestranní. 

Budete cvičit s olympijskou osou, na hrazdách, s vahou vlastního těla a brzy poznáte, kde jsou vaše limity, abyste je mohly začít překonávat.

Pokud si říkáte, že například tenhle a tamten cvik na hrazdě nebo s osou se nenaučím, že kliky ve stojce a podobné věci nikdy nezvládnu, tak jste na omylu. Na těchto lekcích se časem zkrátka naučíte všechno. Před každou skupinovou lekcí budou probíhat hodiny techniky, kde se vše potřebné budete učit od základů. Na těchto hodinách techniky se naučíte všechny cviky s olympijskou osou, cviky na hrazdě, cviky s vlastním tělem a dalších desítky cviků s různým vybavením jako je kettlebell, medicimbal apod....Po těchto lekcích techniky, se už můžete s klidem vrhnout do skupinových lekcí RepsRage Elite Training ® odkud se budete po trénincích plazit do šaten:) Přijďte vyzkoušet tyto skupinové lekce, které budou probíhat 4x v týdnu ve funkční zóně. Začínáme 6 července.

RepsRage Elite Training je registrovanou ochrannou známkou a jeho licence byla v ČR udělena pouze Suncity Fitness.