Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Pět důvodů proč cvičit s osobním trenérem

 

Někteří z vás chodí do fitness klubu cvičit sami, jiní si zaplatí osobního trenéra. Důvodů proč jste se rozhodli pro jednu či druhou cestu existuje celá řada. My vám teď přinášíme pět důvodů, proč byste měli využít služeb osobního trenéra.

1. Motivace

S osobním trenérem si stanovíte přesný plán, který budete dodržovat. Když se chystáte do fitness na trénink sami, může se vyskytnout celá řada důvodů, proč to zrovna dneska nejde. Bolí vás záda, jste unaveni z práce, naštval vás šéf, venku je vedro a ještě jít cvičit (načež zapomenete, že ve fitness je vlastně klimatizace a je tam lépe než venku). Pokud máte domluvený trénink s osobním trenérem, bude vám trapné si omlouvat nepřítomnost výše zmíněnými důvodu. Díky trenérovi bude mít váš trénink pravidelné místo v diáři.

2. Zábava

Trénovat ve více lidech je zkrátka větší zábava. Můžete si přitom s trenérem popovídat prakticky o čemkoliv. Funguje také jako malá terapie. Platí zejména pro ty z vás, kteří plni negativních emocí jdou z práce rovnou domů. Když se cestou zastavíte ve fitness na svém pravidelném tréninku, dostanete příležitost se vybít a domů jdete s úsměvem a s čistou hlavou. Trénink s osobním trenérem je také vhodnou alternativou pro vás, kteří nemáte s kým chodit. Naši trenéři nejsou chodící cedule s popisky cviků, jsou to také lidé s emocemi, stejně jako vy.

3. Zdraví

Tak jako s každou činností, tak zejména ve fitness platí – všeho s mírou. V oblasti sportu platí velmi tenká hranice mezi činností zdraví poškozující a činností zdraví prospěšnou – a dvojnásob to platí ve světě fitness.

Nesprávně provedený cvik či nadměrná zátěž způsobí vaším kloubům více škody než užitku. Navíc pokud se nacházíte například ve fázi rekonvalescence po operaci, má vaše tělo specifické požadavky na pohybovou aktivitu. Trenéři mají v hlavě nejen nekonečný zásobník cviků, ale především jsou odborníci na anatomii lidského těla a ergonomii pohybu.

S trenéry neuděláte jediný pohyb, který bude vašemu zdraví škodit.

4. Efekt

Stane se vám, že jdete na trénink sami a nevíte, jaký cvik zrovna dělat? Přemýšlíte, zda zvolit na nohy dřepy, leg press nebo předkopávání? Chtěli byste udělat něco jinak, zkusit něco nového, ale protože vás nic nenapadne, tak si dáte stejný trénink jako včera? Přenechte tyhle starosti na odborníky a svěřte se do rukou osobního trenéra.

Sto tréninků a každý může být jiný. Liší se skladbou cviků, délkou sérií, zátěží atd. Paleta cvičení je obrovská a je škoda malovat jenom deseti barvami, když jich existuje 365. Tím, že jdete z práce na trénink a z tréninku za rodinou nemáte již prostor si připravovat své tréninky. Svěřte tyto starosti do rukou osobního trenéra a ušetříte svůj čas.

5. Investice

Jakou nejlepší investicí můžete udělat? Možná už jste někdy slyšeli, že nejlepší investice je investice do sebe sama. Investice, za kterou získáte sebevědomí, výkonnější počítač ve své hlavě, odolnost vůči stresu. Jakou částku byste byly ochotni investovat, když vám řeknu, že vás zbavím stresu? Jakou částku byste byli ochotni zaplatit za sebevědomí, kdyby se prodávalo každému stejně jako rohlíky? A co takhle funkční tělo?

V nabídce je balíček, který zlepší vaši schopnost vyjít schody, zvednout dítě nad hlavu, odnést těžký nákup z obchodu či se lépe vypořádat s letním výletem v horách. Jakou hodnotu má takový balíček pro vás? Třeba v porovnání s novým mobilním telefonem? Osobní trénink není jenom osobní trénink, je o nalezení vaší energie a hodnot.

Přesvědčili jsme vás? Domluvte si vašeho osobního trenéra a začněte cvičit ještě dnes