Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

POPRVÉ DO FITNESS CENTRA

Stále váháte, zda se konečně vypravit do posilovny? Máte strach, co vás tam čeká? Zahoďte stud i obavy a přijďte do Sun City Fitness. Tady vás budeme hýčkat.

 

  1. ZAHOĎTE MINDRÁKY

Bojíte se, že budete poprvé působit směšně? Omyl. K nám chodí normální lidé, jsme fitness pro širokou sportující ale i se sportem začínající veřejnost. Máte strach, že nebudete vědět, jak cvičit? Svěřte se našim zkušeným trenérům, kteří jsou vám zde k dispozici. Od první minuty se vám budou věnovat. Seznámí vás se s cvičebními stroji, pomůckami, ukáží, jak správně technicky provádět veškeré cviky.

 

  1. VYTYČTE SI CÍL

Potřebujete shodit nějaké to kilo, nebo plánujete nabrat svalovou hmotu, získat sílu a kondici? Fitness Sun City vám dopomůže k vaší vysněné postavě. Naši trenéři vám sestaví tréninkový plán určený právě pro vás tak, abyste cvičili maximálně efektivně a s radostí. A rádi na vás dohlédnou.

 

  1. NESNAŽTE SE VŠE STRHNOUT NAJEDNOU

Pokud jste dosud necvičili, nečekejte hned zázraky. Nemá smysl se jednou týdně zničit v posilovně a pak se dalších sedm dní vzpamatovávat. S cvičením začínejte pomalu, po krůčkách. I dílčí úspěchy se počítají. Díky tomu bude vaše snaha efektivní a výsledky trvalé.

 

  1. CO S SEBOU

Nikdo vás nebude nutit, abyste se oblékali podle poslední sportovních trendů. Vezměte si na sebe to, co vám vyhovuje. A pokud doma nemáte zrovna nic vhodného, tak v obchodech a e-shopech je k dostání obrovské množství sportovního oblečení vhodného pro cvičení ve fitness centru, ze kterého si jistě vyberete to, v čem se budete cítit dobře a pohodlně. Nezapomeňte na sportovní boty, měly by být pevné určené pro cvičení vevnitř. Budete potřebovat také ručník a pití. Ovšem to si můžete objednat i na našem baru, kde zakoupíte i malou svačinku, která jistě přijde vhod po tréninku. Hlavně nezapomeňte dobrou náladu.