Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Ranní TABATA s Anetou!

Nově v Sun City Fitness – neváhejte a přijďte si dát ráno do těla a načerpat energii na celý den. Horké letní dny se blíží, a abyste se u vody cítili a vypadali dobře, připravili jsme pro vaše tělo novou ranní lekci TABATA s Anetou

Nastartujte si den TABATOU každou středu od 7 hodin.
Rozvrh skupinových lekcí aktualizujeme pravidelně a nebo nás sledujte našem facebooku!

TABATA je vysoce intenzivní intervalový trénink zaměřený na vysoký a intenzivní výkon během krátkého časového úseku. Cílem je zvýšení výkonnosti, aerobní kondice, zesílení svalů a spalování tuků. Cvičení probíhá při vysoké tepové frekvenci, a tím posiluje i kardiovaskulární systém. Trénink je nesmírně efektivní a patří do skupiny HIIT tréninků (High Intensity Interval Training), kdy se kombinuje aerobní a silové cvičení s vysokou intenzitou a účinností.

Tento speciální trénink vytvořil japonský lékař a vědec Dr. Izumi Tabata s týmem svých spolupracovníků na Národním institutu pro zdraví a sport v Tokiu v roce 1996 a podle něj je i tento trénink pojmenován.

TABATA je opravdu náročný trénink, díky kterému máte skvělou příležitost propotit tričko a dosáhnout lepší postavy a kondice v podstatně kratším čase než u běžného cvičení. Neváhejte a pojďte do toho s námi! Dokážete tak spálit více tuků, výrazně si zlepšit fyzičku, posílit svaly a dosáhnout super postavy v podstatně kratším čase než při běžném středně těžkém tréninku. Přijďte se ráno pořádně probudit a nastartovat na celý den. TABATA se cvičí s vahou vlastního těla nebo se speciálními fitness pomůckami a střídají se různé cviky s maximální intenzitou po dobu 20s a pak následuje 10s odpočinek.

Těšíme se na Vás. Solarium Fitness Sun City