Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Škola komplexních cviků

Přijďte si vyzkoušet horkou novinku Sun City fitness, kterou nikde jinde nenajdete. Trenér Jirka Ráca pro vás vytvořil jedinečnou ŠKOLU KOMPLEXNÍCH CVIKŮ. Jak již sám název napovídá, skupinová lekce je zaměřená na komplexní cviky a celkový rozvoj síly našeho těla. Procvičíte všechny svalové partie a ještě se skvěle pobavíte.

            „Nejběžnější komplexní cviky, jako jsou bench press, dřep a mrtvý tah, zná každý a měli bychom je cvičit správně, což se bohužel neděje. Na největší množství komplexních cviků pak narazíme v lekcích crossfitu,” říká lektor Jiří Ráca. Bezkonkurenčně nejkomplexnější je však právě Jirkova ŠKOLA KOMPLEXNÍCH CVIKŮ.

           

S naším lektorem si vyzkoušíte komplexní cviky s velkou osou, ale také cvičení na hrazdách i mimo ni. Zaměříte se na mobilitu (tolik důležitou část cvičení, která protahuje zkrácené svaly), správnou techniku (která klade důraz, abychom nepřetěžovali klouby a nezatěžovali jiné svalové partie, než bychom měli) a při silové části budete navyšovat váhy.

             „Lekce bude rozdělena do tří částí. Mobilita je velmi důležitá část cvičení, na kterou se často zapomíná. Bohužel mnoho lidí právě mobilitu vynechává, takže se jim zkracují svaly, a tak některé cviky vůbec nejsou schopni provádět. Při mobilitě procvičujeme rozsah, kam až nás svaly pustí,“ vysvěluje Jirka Ráca.

            Při každém cvičení a při Škole komplexních cviků obzvlášť je velmi důležitá správná technika. Na techniku Jirka zaměřil druhou část své „školy“. „Správná technika provedení cviků je velmi důležitá pro stabilitu celého těla, ale i pro to, abychom nepřetěžovali klouby a nezatěžovali jiné svalové partie, než bychom měli,“ vysvětluje Jirka. V třetí části zvané Silovka budete navyšovat zátěž na maximum například pro jedno až pět opakování.

            Škola komplexních cviků je vhodná pro začátečníky i pokročilé, zkrátka pro každého, kdo má chuť si zlepšit mobilitu těla a správnou techniku cvičení. Každé pondělí a pátek od 19h na skupinové  lekci s Jirkou Rácou.