Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Slavíme 2. narozeniny

Přijďte si zacvičit a oslavit s námi 2 úspěšné roky Sun City Fitness!

V únoru 2016 bylo po náročné rekonstrukci a mnoha měsících tvrdé práce otevřeno největší fitness centrum ve Východních Čechách – Solarium Fitness Sun City

Pro naše klienty jsme na 19. února připravili slavnostní výzdobu a raut plný zdravých i méně zdravých dobrot. Stoly se budou prohýbat, přijďte si zamlsat. Po celý den budeme doplňovat, nikdo nepřijde zkrátka.

 

            Rozlohou 2000 m2 i pokrokovým vybavením patříme mezi nejmodernější fitness centra v republice. Špičkový komfort uspokojí i nejnáročnější klienty. Fitness Sun City je vybaveno prvotřídními stroji Technogym a Life Fitness, velkou kardio zónou se 40 kardio stanovišti, funkční zónou i silovou zónou s moderními polyuretanovými činkami. Samozřejmostí je klimatizace a nadstandardní služby špičkových osobních trenérů.

             Vybrat si můžete až ze 40 skupinových lekcí týdně, to vše v rámci individuálního členství zdarma. Parta dobře naladěných lidí a skvělí instruktoři vám dodají patřičnou dávku energie a strhnou vás pro své cvičení. Můžete si vybrat z mnoha zábavných lekcí, jako je Bosu, TRX, Pilates, Joga, Problémové partie a mnoho dalších.

             Po cvičení si můžete dopřát odměnu v soláriu, kde načerpáte vitamín D, energii a získáte báječné opálení. Na baru vás obslouží usměvavý personál recepce, nabídne vám fitness doplňky stravy a nápoje vhodné před či po cvičení, zakoupit si můžete solární kosmetiku a přijměte pozvání i na chutnou kávu.

            Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto o Vás od samotného začátku pečují kvalifikovaní lidé, kteří prošli náročnými výběrovými řízeními.

            Členství v Sun City fitness rozhodně stojí za to. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na další společné roky.