Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

SUN CITY FITNESS VYRÁŽÍ DO ULIC

            Ulicemi Pardubic jezdí horká novinka - Sun City Fitness trolejbus. Už jste se svezli? Pokud ještě ne, tak nastupnte a přijeďte k nám do fitness.

            Sun City Fitness trolejbus nepřehlédnete! Černé pozadí, sexy vypracovaný zadeček naší modelky. Už jste se svezli naším SEXY TĚLEM, jak se trolejbus nazývá? Hledejte v ulicích Pardubic černý trolejbus s červeno – žluto – bílou grafikou. Každý den má jiné číslo, každý den mění svou trasu, a tak se jistě dostane až k vám.

            Co se na něm dočtete? Pokud se váš zrak odlepí od neodolatelného zadečku a sexy těla, najdete naši nabídku – vše, co potřebujete, abyste se rozhodli právě pro naše pardubické fitness. Co nabízíme: bohatou škálu SKUPINOVÝCH LEKCÍ, FUNKČNÍ ZÓNU, SILOVOU ZÓNU, PROTAHOVACÍ ZÓNU, SPECIÁLNÍ ZÓNU PRO PROBLEMATICKÉ PARTIE, PROTAHOVACÍ ZÓNU, OSOBNÍ TRÉNINKY, PRO ČLENY PARKOVÁNÍ ZDARMA, SOLÁRNÍ STUDIA SUN CITY.

            Navštivte jedno z nejmodernějších fitness center v Pardubicích o rozloze 2000m2. Přímo v centru krajského města si přijdou na své i ti nejnáročnější klienti. Fitness Sun City je vybaveno špičkovými stroji Technogym a Life Fitness, velkou kardio zónou se 40 kardio stanovišti, moderními polyuretanovými činkami. Vybrat si můžete až ze 40 skupinových lekcí týdně, to vše v rámci individuálního členství. Samozřejmostí je klimatizace a nadstandardní služby špičkových osobních trenérů.

            Přijďte si s našimi vyškolenými instruktory zacvičit například intenzivní a zábavný KRUHOVÝ TRÉNINK, který vás dostane do formy. Posílí svaly, zlepší vitální kapacitu plic a zrychlí metabolismus. Cvičí se v tempu, svižně s lehčími vahami a vyšším počtem opakování. Při kruhovém tréninku ze sebe vydáte maximum.

            Uvolněte se při JÓZE – odbouráte stres, zrelaxujete se a načerpáte energii. Získáte tělesnou i duševní pohodu, klid a harmonii.

                       Kdo by nechtěl mít vypracované břišní svaly? Lekce s názvem PEVNÉ BŘICHO vás naučí, jak správně posilovat. Stačí patnáct minut  denně s našimi osobními trenéry. Neváhejte a přijďte do multifunkčního sálu. Můžete využít i každodenní patnáctiminutovou lekci pod vedením osobních trenérů Sun City Fitness zaměřenou na PROBLÉMOVÉ PARTIE. S využitím váhy vlastního těla posílíte a zformujete nejen břicho, hýždě, boky či stehna, také intenzivně spálíte podkožní tuku a získáte fyzickou kondici.

            Naučte se ovládat svoje tělo díky FUNKČNÍMU TRÉNINKU. Zlepšíte své zdraví, flexibilitu, vytrvalost, maximální sílu, mobilitu a vytrénujete si kardiovaskulární systém. Balanční cvičení na BOSU, nebo-li speciálně vyvinuté nafukovací kopuli, s kterou cvičíme na naší lekci BOSU CORE, donutí vaše tělo, aby zapojilo celý pohybový aparát a aktivovalo hluboký stabilizační systém a svaly, o kterých ani nevíte. FIT BOSU je určena pro ty z vás, kteří hledají aktivní a svižnou hodinu s důrazem na kardio zátěž.

            Chcete rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu? Pak je pro vás určena lekce BODYSTYLING. Instruktoři vás na začátku lekce zahřejí jednoduchou aerobní sestavou, která připraví tělo na následující posilování, v závěru lekce všechny posílené svaly protáhnete. Pro pevné břicho a krásný zadeček máme připraveny lekce SLIM AND FIT. Je to silově intervalový trénink pro posílení a vyrýsovaní vašeho těla.

            Kdo upřednostňuje vysoce intenzivní a velmi účinný intervalový trénink, který zaručeně vybuduje vaši fyzičku a zredukuje váhu, ať neváhá a navštíví lekci HIIT. Kdo raději pracuje s vahou vlastního těla a rád se zhoupne na závěsném systému, doporučujeme speciální cvičení pomocí TRX, které nabízí pestrou škálu možností plnohodnotného cvičení. Díky závěsnému systému lze kvalitně pracovat v zavěšení, vaše klouby nejsou vystaveny nadměrným tlakům, zatímco vaše svaly pracují v souladu s ergonomií lidského těla.

           Vyhledáváte skupinové sporty? Preferujete efektivní cvičení? Zkuste BODYFORMING, cvičení pro formování, celkové zpevnění a vytvarování postavy. A v neposlední řadě nyní nově slaví úspěch i PILATES!!! Zpevní svaly, zklidní mysl, působí skvěle na celé naše tělo! Přijďte vyzkoušet propracovanou metodu, která má blahodárný vliv má na naše fyzické tělo i psychiku. Cvičební systém Pilates zvyšuje kondici, sílu, ohebnost a koordinaci. Má pozitivní vliv na dýchání a koncentraci.

            Nakonec se nechte hýčkat v solárních studiích Sun City, která patří mezi nejmodernější v České republice. Devět našich poboček naleznete v pěti městech, kromě Pardubic také v Chrudimi, Hradci Králové, v Brně či Zlíně. Za naše služby a péči o klienty jsme získali prestižní ocenění European Tanning Award pro nejlepší solární studio v ČR. Klademe důraz na bezpečí, odbornost, pohodlí a veškerý komfort našich klientů.

            Vše najdete na www.sun-city.cz, odkazy uvidíte i na našem trolejbusu. Připojte se k nám na  facebooku a napište, kdy a kde jste náš trolejbus viděli, a jak se vám líbí. A POZOR! Připravujeme další novinku, ještě větší bombu! Ještě šílenější barvy. Už brzy se svezete SOLÁRNÍM SUN CITY TROLEJBUSEM, který rozhodně nepřehlédnete!