Suncity Fitness, třída Míru 92, Pardubice+420 777 913 204

Solarium Fitness Sun City Pardubice

Osobní trénink

V moderním fitness Sun City Pardubice můžete pod vedením profesionálních osobních trenérů trénovat moderním a efektivním způsobem a rychle dosahovat požadovaných výsledků a vysněných cílů. Trénujte chytře a moderně jako vrcholoví sportovci a hollywoodské hvězdy.

Kardio zóna

Ve fitness Sun City Pardubice máte k dispozici velkou špičkově vybavenou kardio zónu, kde můžete trénovat na 40 kardio stanovištích. Můžete zlepšovat fyzičku či spalovat tuky na moderních běhacích pásech, elliptikalech, nekonečných schodech, stacionárních či spinningových kolech, ARC treinerech či veslařských trenažerech.

Funkční zóna

Největší hit pro moderní trénink – velká funkční zóna na 150 m2 nabízí nepřeberné množství moderních druhů cvičení. Ať už chcete trénovat na BOSU, TRX, velké funkční kleci, s různými osami, činkami. Funkční zóna nabízí komplexní cvičení se speciálními funkčními pomůckami a vahou vlastního těla, při cvičení zapojujete velké množství svalů včetně vnitřního stabilizačního systému.

Fitness zóna

Špičkově vybavená fitness zóna těmi nejlepšími stroji světových lídrů Technogym a Life Fitness. Tyto stroje se vyznačují nejlepší biomechanikou, takže pohyb je dokonale přirozený, optimálně zabírají přesně určené svalové partie a nedochází k přetěžování kloubního aparátu. Na každou svalovou partii naleznete v naší fitness zóně 2 až 6 speciálních fitness strojů. Pokud nevíte jak přesně cvičit, tyto stroje vás správně povedou.

Silová zóna

Velké množství lavic, klecí, os a speciálních činek pro klasické posilování. Chcete vypracovat svoje tělo, nabrat svaly a dát se do formy. V naší silové zóně máte jistotu, že budete cvičit s těmi nejlepšími polyuretanovými činkami, které jsou správně vyvážené a skvěle se drží. Přijďte na sobě pořádně makat.

Protahovací zóna

Protažením a strečinkem před a po tréninku předejdete případným zraněním, zvýšíte pružnost a ohebnost těla a celkově zkrátíte regeneraci. Nezapomínejte na důkladné rozcvičení před tréninkem, dosáhnete tak lepších tréninkových výsledků.

Skupinové lekce

Až 40 skupinových lekcí týdně! Spojte zábavu a cvičení, vyberte si lekci podle náročnosti vaší zdatnosti. Ve fitness Sun City Pardubice můžete navštěvovat neomezeně velké množství skupinových lekcí, jako jsou lekce: BOSU CORE, BOSU CARDIO, FUNKČNÍ TRÉNINK, INTERVAL TRÉNINK, JÓGA, SLIM and FIT, HIIT and FIT, KRUHOVÝ TRÉNINK, PUMPING, TWERK, SPARTAN, BOSU KRUHÁČ, a jiné druhy skupinových lekcí, které zařazujeme do rozvrhu.