Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Kpt. Bartoše 454 – Polabiny IV

Rozvrh skupinových lekcí

říjen 2019
poútstčtsone
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Studio:
Lekce:
Trenér:

5   září   čtvrtek

Start - Konec Fitness lekce Trenér Studio
17:00 - 18:00 TRX Monika Klub Pardubice, Třída míru
18:00 - 19:00 Bodyforming Martina Klub Pardubice, Třída míru
LEKCE ZRUČENA Z DŮVODU NEMOCI !!!
18:00 - 19:00 CROSS TRAINING - TECHNIKA Jirka Klub Pardubice, Třída míru
19:00 - 20:00 CROSS TRAINING Jirka Klub Pardubice, Třída míru

6   září   pátek

Start - Konec Fitness lekce Trenér Studio
08:00 - 09:00 MOBILITY STRETCHING ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
17:00 - 18:00 TRX ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
18:00 - 19:00 BODY PUMP ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
19:00 - 20:00 HIIT CORE ARANKA Klub Pardubice, Třída míru

8   září   neděle

Start - Konec Fitness lekce Trenér Studio
18:00 - 19:00 HIIT Martina Klub Pardubice, Třída míru
LEKCE ZRUŠENA Z DŮVODU NEMOCI !!!

9   září   pondělí

Start - Konec Fitness lekce Trenér Studio
07:00 - 08:00 TRX ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
08:00 - 09:00 ZDRAVÁ ZÁDA ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
17:00 - 18:00 Tabata Monika Klub Pardubice, Třída míru
19:00 - 20:00 CROSS TRAINING Jirka Klub Pardubice, Třída míru

10   září   úterý

Start - Konec Fitness lekce Trenér Studio
16:00 - 17:00 TRX JOGA ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
17:00 - 18:00 INTERVAL Monika Klub Pardubice, Třída míru
18:00 - 19:00 CROSS TRAINING Jirka Klub Pardubice, Třída míru
19:00 - 20:00 BODY PUMP ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
19:00 - 20:00 CROSS TRAINING Jirka Klub Pardubice, Třída míru

11   září   středa

Start - Konec Fitness lekce Trenér Studio
07:00 - 08:00 RANNÍ TABATA ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
08:00 - 09:00 TRX JOGA ARANKA Klub Pardubice, Třída míru
16:00 - 17:00 KRUHÁČ Richard Klub Pardubice, Třída míru
17:00 - 18:00 Jóga Gabriela Klub Pardubice, Třída míru
18:00 - 19:00 KRUHÁČ Martina Klub Pardubice, Třída míru
18:00 - 19:00 VZPÍRÁNÍ /SILOVKA-TECHNIKA Jirka Klub Pardubice, Třída míru
19:00 - 20:00 VZPÍRÁNÍ /SILOVKA Jirka Klub Pardubice, Třída míru