Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Trénink XI.

Dnes mě čekala hodinu BOSU CARDIO pod vedením lektorky Moniky. Na úvod lekce jsme si stoupli všichni do kola, každý měl u sebe BOSU a Moni nám každému předvedla cvik, který na daném místě budeme postupně všichni dělat. Vždy to bylo 2 x 30 vteřin zátěže a pak jsme přešli na další pozici, resp. na BOSU s jiným cvikem. Když jsme absolvovali 3 cviky, přesunuli jsme se všichni více do středu kruhu a na místě lehce zvedali nohy nad zem, ovšem ve velice svižném tempu. Minuta za námi, napít a vrátit se zpátky na kruh z BOSU a pokračujeme dalšími cviky za hlasité a upřímné podpory naší lektorky. :)

Po dalších dvou stanovištích jdeme opět do středu a znovu cupitáme, tentokrát k tomu přidáváme „vysoká kolena“. Kardio jede na plný obrátky. Napít, otřít a další BOSU fáze.

Lektorka zvyšuje grády v hlase, což nás nutí (pomáhá) daná cvičení vydržet, i když už jsme všichni pěkně zpocení a ufunění. Dva BOSU cviky a znovu střed. Cupitáme, zvedáme kolena a přidáváme široký přeskok z jedné nohy na druhou. Vypadá to podobně, jako když Sáblíková jede na bruslích. Jenže ona jede za vítězstvím, my do pekla. :D Poslední dvě stanoviště! Jedeme nadoraz, nikdo nechce polevit, i když už nás bolí i koukat… Musím se smát, jak se všichni snažíme to udržet, i když už nás vlastní těla odmítají poslouchat.

Na závěr ještě v klidu protáhneme nohy, ruce, bříško… Z hodiny odcházím značně vyřízená, avšak vybitá a zároveň nabitá, takže za mě maximální spokojenost.

Pokračování cyklu “Cvičím s Trenérem”:

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.