Buďte s námi online: 

 
Pardubice, Třída Míru 92

Trénink XXIII.

Tak se opět se vracím k oblíbenému bosu na lekci CARDIO BOSU.

Přicházím do sálu a jako tradičně si stoupám na „svoje“ místo u sloupu. Beru si bosu a čekám na instruktorku. Celkem se těším. A už je tady a jdeme na věc. Hodina je jako vždycky dynamická a náročná. Střídáme různé cviky a nedostaneme šanci polevit. Klasické dřepy představují na bosu úplně jiný level. Soustředím se především na to, abych udržela balanc; dolů dřep, zpátky nahoru a znovu a znovu… cítím, jak mi pracují svaly.

Teď dáme jednu nohu na zem a jdeme široký dřep, pak vyměníme nohy. Po chvilce otáčíme bosu a přecházíme na kliky. Nejdříve uchopíme bosu ze široka na hranách a posilujeme při kliku prsní svaly, pak dáme ruce na střed bosu a jedeme úzké kliky tak, že nám lokty jdou těsně vedle těla a zabírají především tripcepy. Tohle už je celkem fuška. Napít, otřít a můžeme se pověnovat břichu.

Všechny cviky už znám, takže by to měla být cajk… tak jako cajk to je, ale pouze ve smyslu, že vím, co mám dělat, ovšem „bolí“ to skoro stejně, jako bych to dělala poprvé. :) Procvičíme horní část břicha, poté problémovou spodní část (to je ta, co má většina z nás tak pěkně vypěstovanou papáním) a na závěr ještě šikmé břišní a tzv. madla lásky - to bude figúra do plavek. ;) Hezky zpocená se ještě protáhnu a už se těším na zchlazení a osvěžení ve sprše.

Pokračování cyklu “Cvičím s Trenérem”:

Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.